Masarykova základní škola Klatovy :

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154Nepřehlédněte

Mas. ZŠ Klatovy přijme od srpna 2017 učitele informatiky a metodika ICT, úvazek 1,00 (případně dle domluvy); požadavky - odborná kvalifikace podle z. č. 563/20004 Sb., v platném znění. 

Informace o pronájmu sportovního zařízení lze získat na tel. čísle 736 689 814 nebo osobně ve vrátnici.


 

Klatovy Šumava

Vítáme Vás na nových www stránkách naší školy. Stránky jsou postupně naplňovány obsahem.

Původní stránky naleznete zde

Aktuality

Dne 27. dubna 2017 se v Domažlicích konalo Krajské finále v basketbalu mladších žáků. Celkem se zúčastnilo 6 základních škol. Nás reprezentoval tým složený z hráčů:
V chladném jarním počasí rozehřálo všechny přítomné vystoupení pěveckého sboru Zvoneček a Sněženky a machři, malé divadelní představení žáků 7. A "Hrnečku, vař" a 7. B "Sněhurka a sedm trpaslíků", taneční vystoupení 8. A a 4. B a hudební produkce žáků z partnerské školy Realschule Schwandorf. Současně byl paní J. Bendové předán výtěžek z velikonočního jarmarku i dobrovolné vstupné na akademii v celkové hodnotě 49 080 Kč.
Po dopoledních přípravách se škola ve 14 hod. otevřela návštěvníkům. Rádi jsme přivítali rodiče, prarodiče, představitele města Klatovy a další hosty, kteří si prohlédli vybavení školy a zároveň "nakoupili" na velikonočním jarmarku, přijali malé občerstvení a potěšili se divadelním vystoupením a zpěvem sborů. Poděkování za spolupráci patří rodičům i jejich dětem. Velmi si vážíme jejich snahy a pomoci. Zisk z jarmarku - úžasných 43 671 Kč bude věnován na podporu léčby paní Janě Bendové.

Loga_projektu

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ