Masarykova základní škola Klatovy : ŠTAFETOVÝ POHÁR 2023

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154
Nepřehlédněte


 

Školní jídelna vaří také pro cizí strávníky - výdej obědů do nosičů od 11.00 do 11.30 hod.


Klatovy Šumava

Štafetový pohár 2023

Ve čtvrtek 27. dubna 2023 se na atletickém stadionu Pod Hůrkou uskutečnilo okresní kolo v běžecké soutěži „Štafetový pohár 2023“, kterého se účastnili i žáci Masarykovy ZŠ v Klatovech. Na programu byla štafeta žáků 1.-3.tříd, dále pak štafeta žáků 4.-5.tříd a v závěru se běžely dvě smíšené štafety obou kategorií. Naše mladší družstvo se závodů účastnilo poprvé, přesto však jejich štafetový běh získal krásné 2. místo. Děti doběhly pouze dvě sekundy za vítěznou štafetou ZŠ Tolstého Klatovy. Štafeta starších dětí svým časem skončila těsně pod stupni vítězů, stejně tak se dařilo i smíšenému týmu. Celkově obsadila Masarykova ZŠ nepopulární 4. místo. Přesto všichni soutěžící zaslouží pochvalu za velkou bojovnost a nasazení na trati.

V doprovodných soutěžích se výborně dařilo Tině Raunerové, která získala v hodu medicinbalem velmi pěkné 1. místo.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Tině a úspěšné mladší štafetě gratulujeme ke krásným výsledkům. Věříme, že v příštím roce se naši běžci posunou ještě o stupeň výše.

Družstvo mladších žáků tvořili: Ema Hajnová, Lukáš Hromada, Petr Ludvík, Emma Rosa (všichni ze III. A), Nela Emera Fremuthová, Tobias Kolář, Matyáš Konfršt a Elen Strnadová (všichni ze III. B).

Tým starších žáků tvořili: Josef Hoffmann a Adéla Vondráčková (oba ze IV. A), Denis Halada, Eduard Kadlec, Nikola Mašková a Vanesa Tomanová (všichni ze IV. B), Tina Raunerová (V. A) a Tobiáš Vágner (V. B).

 

 

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii