Masarykova základní škola Klatovy : ŠTAFETOVÝ POHÁR – KRAJSKÉ FINÁLE PLZEŇSKÉHO KRAJE

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154
Nepřehlédněte


 

Školní jídelna vaří také pro cizí strávníky - výdej obědů do nosičů od 11.00 do 11.30 hod.

Masarykova ZŠ Klatovy nabízí k pronájmu velkou tělocvičnu každý pátek od 19.00 do 20.30 h.


Klatovy Šumava

Štafetový pohár – krajské finále Plzeňského kraje

Páteční 10. květen byl dnem atletického krajského finále v běžeckých štafetách žáků 1. stupně na tratích 100 a 200 metrů. Naše škola se do tohoto kola probojovala třetím místem v klatovském okrese.

Finále se již tradičně konalo v Horšovském Týně. Naše štafety byly rozlosovány dle časů z předchozích kol do rozběhů, ve kterých naše škola získala třikrát prvenství a jednou zůstala na druhém místě. Po součtu všech časů obsadila Masarykova ZŠ velmi pěkné 12. místo z rekordních 70 přihlášených škol Plzeňského kraje.

Velkým úspěchem byla 2. místa v hodu medicinbalem v kategorii starších žákyň a starších žáků. Stříbrné medaile si na krk zavěsili Nikola Mašková z 5. B (9,28 metrů) a Tobias Kolář ze 4. B (10,25 metrů).

Soutěžící:

Gita Hlaváčová a Jana Vadlejchová (2. A), Maxim Matoušek, Ondřej Ostrihon, Anna Smahová, Janek Smolík (3. A), Tobiáš Mergl (3. B), Ema Hajnová a Lukáš Hromada (4. A), Tobias Kolář a Matyáš Konfršt (4. B), Adéla Vondráčková (5. A), Eduard Kadlec, Nikola Mašková a Vanesa Tomanová (5. B).

Speciální poděkování patří Nině Vaisové.

Všem sportovcům děkuji za bojovnost na trati a vzornou reprezentaci naší školy. Věřím, že letošní úspěch můžeme v příštím roce zopakovat, ale i posunout o stupeň výše.

Mgr. Štěpánka Hrachová – učitelka doprovázející žáky

 

 

 

 

Více fotografií najdete ve fotogalerii