Masarykova základní škola Klatovy :

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154Nepřehlédněte


 Masarykova ZŠ Klatovy přijme správce sportovního zařízení pro odpolední a večerní provoz v pondělí až pátek a celodenní provoz ve dnech pracovního volna. Pracovní doba – dle domluvy, nástup – co nejdříve.

Vhodné pro muže i ženy, zejména v důchodovém věku či jako přivýdělek.

Bližší informace na tel. 604 576 412.


Pronájem sportovního zařízení lze domluvit na tel. 736 689 814.

 


Klatovy Šumava

Aktuality

Provoz školní družiny o prázdninách zajišťuje v měsíci červenci ZŠ Čapkova Klatovy a v měsíci srpnu ZŠ Plánická Klatovy. Informace o provozu školní družiny získáte v sekretariátu škol.
Své malé školní závody uspořádal gymnastický kroužek ve čtvrtek 30. května. V letošním školním roce náš kroužek navštěvovalo 30 dětí a celý rok se pilně a s radostí učily základní cviky a sestavy na sportovním nářadí. Na vítěze, kterými jsou vlastně všichni, se podívejte v naší fotogalerii.
se koná ve čtvrtek 20. 6. 2019 od 16.00 hod. v budově školy – v učebně 5. B.
Ve dnech 15.-17. 5. 2019 pokračovala spolupráce Realschule Schwandorf s naší školou. První den se žáci obou škol vzájemně představili, poznávali město Klatovy a zúčastnili se školní akademie v klatovském divadle pod názvem "Za 100 let". Druhý den společně navštívili Český Krumlov a večer strávili v českých rodinách. Třetí den se uskutečnilo společné sportování a soutěž v létání pomocí vlastnoručně vyrobených letadélek.
Účast našich mladších žáků na okresním finále fotbalové soutěže
1. místo našich malých fotbalistů v Nýrsku.
Projekt "DALŠÍ SETKÁNÍ" - je spolufinancován EU v rámci Dispozičního fondu (Program přeshraniční spolupráce ČR - Svobodný stát Bavorsko CÍL EÚS 2014-2020).
Zde si můžete vybrat jídlo na červen

Loga_projektu

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ