Masarykova základní škola Klatovy : "NOVÁ SPOLUPRÁCE" - PROGRAM PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE CÍL EÚS ČESKÁ REPUBLIKA - SVOBODNÝ STÁ´T BAVORSKO 2014-2020; DISPOZIČNÍ FOND

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154Nepřehlédněte


 

 


Od 1. 9. 2020 je otevřena školní jídelna pro cizí strávníky - výdej obědů se uskuteční od 11.00 do 11.30 hod.

Sportovní zařízení školy (vnitřní i vnější) bude uzavřeno od 18. 12. po dobu platnosti vládních opatření


Klatovy Šumava

"Nová spolupráce" - program přeshraniční spolupráce Cíl EÚS Česká republika - Svobodný stá´t Bavorsko 2014-2020; dispoziční fond

Ve středu 27. 4. 2017 Masarykova ZŠ Klatovy přivítala na návštěvě v Klatovech zástupce partnerské školy Realschule Schwandorf. Hned po příjezdu se čeští a němečtí žáci vydali na společnou prohlídku historického centra a do katakomb. Večer pak patřil návštěvám v rodinách našich žáků, čímž došlo k prohloubení vzájemné komunikace v německém a anglickém jazyce.

Druhý den byl věnován návštěvě Plzně a její zoologické zahradě. Po příjezdu do Klatov následovaly poslední přípravy na společné večerní vystoupení při školní akademii.

Třetí den hosté strávili ve škole, kterou si nejen prohlédli, ale společně pracovali v hudebně výtvarné dílně. na závěr třídenního pobytu všichni navštívili klatovskou radnici a vystoupali na Černou věž. Ačkoliv počasí nepřálo venkovním aktivitám, všichni byli spokojení a déšť a vítr nikomu úsměv ze tváře neodnesl.